Naše činnost

Webový portál Učení v pohodě

ucenivpohode.czPro odpovědné rodiče a též pro pedagogy jsme spustili stránky www.ucenivpohode.cz. Cílem portálu je, aby se co nejvíce dětí mohlo těšit z objevování a poznávání. Ne každého učení baví, někdo se s ním pere, jiný se jej bojí. Na Učení v pohodě rodič i učitel nalezne informace, jak dítě rozvíjet, jak předejít potížím či jak je řešit, když se vyskytnou. Stále sbíráme podněty uživatelů, aby mohl web co nejpraktičtěji sloužit svému účelu.

Vývoj výukových a herních aplikací

Tvoříme vlastní originální hry na chytrá zařízení typu tablet či smartphone. Snažíme se, aby byly plně přizpůsobeny dětem a aby měly přesah do edukativní roviny. Velmi důležitý je pro nás pohled samotných uživatelů a dále pak psychologa i zkušených pedagogických pracovníků. Máte doma předškoláka? Zahrajte si edukativní hru Jdu do školy! pro děti 5 až 7 let. Je zdarma ke stažení na tablety či mobily s OS Android a i na zařízení od firmy Apple.rostoucistromScreening

Tvorba vzdělávacích materiálů

Zaměřujeme se na všestranný rozvoj dětí. Vytváříme mimo aplikací například pracovní listy, které jsou dostupné zdarma. Na našem videoblogu jsou pak dále k nalezení videa věnující se volnočasovým aktivitám či doplňující naše texty o vzdělávání.

Psaní odborných i populárně naučných článků

Nejen na ucenivpohode.cz se objevují autorské články pokrývající témata vzdělávání, školství, speciální pedogiky a i texty vztahující se k možnostem a úskalím nových technologií.

Poradenství

Poskytujeme konzultace jednotlivcům i organizacím. Jsme schopni pomoci při řešení individuálních problémů při učení, dokážeme asistovat školám a učitelům při zkoušení novinek ve výuce, v neposlední řadě nabízíme poradenství softwarovým firmám vyvíjejícím produkty přizpůsobené dětskému uživateli.

shoraSimona